ETKİNLİKLERİMİZ VE GETİRDİKLERİ

ETKİNLİKLERİMİZ VE GETİRDİKLERİ

KIRIM
SAYGILI SOYDAŞLARIMIZ,

ATA TOPRAĞIMIZ RUS İŞGALİNE UĞRADIKTAN SONRA VATAN KIRIM'DA BÜYÜK TEDİRGİNLİK VE TEHLİKE İÇİNDE YAŞAYAN SOYDAŞLARIMIZA DESTEK OLMAK, ONLARA MORAL VERMEK ÜZERE KIRIM DERNEKLERİ FEDERASYONU VE BAĞLI DERNEKLERİ TÜRKİYE ÇAPINDA KAPSAMLI FARKLI ÖZELLİKLERDE YOĞUN EYLEMLERE GİRİŞTİ.
BU KAPSAMDA 8000 SOYDAŞ VE VATANDAŞIMIZIN KATILIMIYLA KOCAELİ'NDE EN BÜYÜK KATILIMLI YÜRÜYÜŞ VE MİTİNG GERÇEKLEŞTİRİLDİ. AYNI MİTİNGLERİN BENZERLERİ DE BİR KAÇ YÜZ KİŞİ İLE DEĞİL BİNLERCE SOYDAŞIMIZIN KATILIMIYLA TEKİRDAĞ VE ÇANAKKALE'DE GERÇEKLEŞTİRİLDİ ... KOCAELİ'NDE ÖZELLİKLE ANKARA HEDEFLİ ETKİLİ VE YETKİLİ MAKAMLARA ULAŞTIRILMAK ÜZERE YAKLAŞIK 16000 İMZA TOPLANDI. VATAN KIRIM'DAN DAVET ETTİĞİMİZ ÖĞRETİM ÜYELERİ VE İŞADAMLARININ KATILDIĞI KONFERANS, PANEL VE TOPLANTILAR DÜZENLENDİ.
BAŞKANIMIZ ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE YİNE KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ VE KOCAELİ TİCARET ODASINDA YİNE AYNI KNULU KONFERANS VE PANELLERE KONUŞMACI OLARAK KATILACAK. İŞGAL SIRASINDA KIRIM'DA BAZI NAZİK GÖREVLER İÇİN SOYDAŞLARIMIZA NAKİT DESTEKLER SAĞLANDI. VATAN KIRIM'A DESTEKLERİMİZ AYNI HIZLA ARTARAK DEVAM EDECEKTİR..
SAYIN CEMİLOĞLUNA SORMAK İSTİYORUZ...
TÜRKİYE'DE VATAN KIRIM DAVASINA BU KADAR İÇTEN GÖNÜLDEN DESTEK VEREN, KTMM'YE SONSUZ DESTEĞİNİ SÜRDÜREN VE VATAN KIRIM DAVASINA DA İHANET ETMEYİP YİNE SONSUZ DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN KIRIM DERNEKLERİ FEDERASYONU VE BAĞLI DERNEKLERİNE KARŞI NEDEN BU KADAR KAYITSIZ DURMAKTA, HATTA YOK SAYMAKTADIR. (?)
  • ETKİNLİKLERİMİZ VE GETİRDİKLERİ

KIRIM